O nás

O-nas
 
Kdo jsme?
 
 
Jsme dva kamarádi a také bývalí kolegové, kteří mají společnou vášeň, a tou je dobré víno. Máme to štěstí, že práce sommeliera je zároveň i naším koníčkem. Vína, která najdete na našem webu, dobře známe. Všechna jsme ochutnali, hodnotili, pracovali s nimi. Proto vám dokážeme vybrat víno na míru podle vašich chutí a preferencí.

Vaše spokojenost je naším cílem, klademe důraz na osobní přístup a komunikaci. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, žádostmi o radu nebo doporučení ohledně výběru vína nebo dalších služeb, které nabízíme.
 
 
 
 
Jan Kastner  
JAN KASTNER 
 
V oboru gastronomie se pohybuji od roku 2013 a můj zájem o víno byl téměř okamžitý. Začal jsem tedy pracovat ve vinném baru, kde jsem poznal opravdu hodně kvalitních vín, a nezbývalo nic jiného než se do učení pořádně opřít. Měl jsem vynikající kolegy, kteří mi hodně pomohli a byli pro mě inspirací. Později jsem si udělal sommelierský kurz, který mi rozšířil mé dosavadní znalosti. Stále se dozvídám nové informace ze světa vína a rád se o ně s vámi podělím. Neváhejte se na mě obrátit s výběrem vhodného vína pro vás.
 
+ 420 702 406 676
info@zkusvino.cz

 

JAN BRABENEC 
 
Mám dlouholeté zkušenosti z různých gastronomických sektorů. Pracovní příležitost na pozici sommeliera v jednom prestižním pražském vinném baru byla to nejlepší, co mě mohlo potkat. I díky němu jsem absolventem kurzu WSET Level 3 Award in Wines. Víno se tak stalo nedílnou součástí mého života a jsem rád, že ji s vámi mohu sdílet. Víno je výzva, co nikdy nekončí. Jste i vy připraveni …?
 
+ 420 602 569 445
info@zkusvino.cz
   Jan Brabenec