O nás

O-nas
 
Kdo jsme?
 
 
Jsme dva kamarádi a také bývalí kolegové, kteří mají společnou vášeň, a tou je dobré víno. Máme to štěstí, že práce sommeliera je zároveň i naším koníčkem. Vína, která najdete na našem webu, dobře známe. Všechna jsme ochutnali, hodnotili, pracovali s nimi. Proto vám dokážeme vybrat víno na míru podle vašich chutí a preferencí.

Vaše spokojenost je naším cílem, klademe důraz na osobní přístup a komunikaci. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, žádostmi o radu nebo doporučení ohledně výběru vína nebo dalších služeb, které nabízíme.
 
 
 
 
Jan Kastner  
JAN KASTNER 
 
V oboru gastronomie se pohybuji od roku 2013 a můj zájem o víno byl téměř okamžitý. Začal jsem tedy pracovat ve vinném baru, kde jsem poznal opravdu hodně kvalitních vín, a nezbývalo nic jiného než se do učení pořádně opřít. Měl jsem vynikající kolegy, kteří mi hodně pomohli a byli pro mě inspirací. Později jsem si udělal sommelierský kurz, který mi rozšířil mé dosavadní znalosti. Stále se dozvídám nové informace ze světa vína a rád se o ně s vámi podělím. Neváhejte se na mě obrátit s výběrem vhodného vína pro vás.
 
+ 420 702 406 676
info@zkusvino.cz

 

JAN BRABENEC 
 
Mám dlouholeté zkušenosti z různých gastronomických sektorů. Pracovní příležitost na pozici sommeliera v jednom prestižním pražském vinném baru byla to nejlepší, co mě mohlo potkat. I díky němu jsem absolventem kurzu WSET Level 3 Award in Wines. Víno se tak stalo nedílnou součástí mého života a jsem rád, že ji s vámi mohu sdílet. Víno je výzva, co nikdy nekončí. Jste i vy připraveni …?
 
+ 420 602 569 445
info@zkusvino.cz
   Jan Brabenec
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení